Buty na lato

W obecnych czasach ludzie zwracają bardzo znaczną uwagę na to jak wyglądają. I nie ma w tym nic dziwnego, nasz wygląd niejako jest naszą wizytówką czyli tym jak postrzegają nas inni ludzie. Niezmiernie istotnym składnikiem naszego ubioru są buty. To one oddają nasz styl. Przede wszystkim winny być piękne lecz i wygodne. W Polsce działa mnóstwo firm, które produkują i dostarczają najwyższej jakości buty, które nosi mnóstwo Polaków. Moda w obecnych czasach to coś bardzo znaczącego, corocznie organizowanych jest dużo pokazów co ma na celu otrzymać sławę i renomę dla nowych projektantów ubrań. Jak wiadomo ciuchy od projektantów mody mających własne pokazy w Mediolanie czy Paryżu są bardzo drogie i nie każdego stać. Niemniej jednak takie ciuchy to prawdziwy modowy wypas. Wszyscy znajomi mogą nam zazdrościć jeśli będziemy takie posiadać. Na pryma aprilis, czyli 01.04.2014 ruszyła najnowsza kolekcja butów BARTEK i nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie jej forma i hasła: Spojrzałam na Bartka. Teraz jestem w ciąży. Tysiące kobiet w ciąży przez Bartka. Kampania przewrotna, nie ujawniała wprost o jaką firmę chodzi tylko kierowała na stronę www.przezbartka.pl, a tam film : Magda Waligórska w ciąży, Janek Bielski (bożyszcze kobiet) w ciąży, jakiś starzec w ciąży- o co chodzi. Na wyjaśnienie przyszło nam czekać, ale było warto. Na dzień dziecka, czyli 01.06.2014 zobaczyliśmy ostatnią część spotu. I teraz wszystko stało się jasne! Firma BARTEK postawiła na nowatorską . Należą się wielkie brawa. Pierwsza reklama, która pokazuje emocje, z miłości do butów BARTEK kupujemy buty. Co za przewrotność. Uczucia, buty, niby nie ma nic wspólnego, a jak ważne jest dla samopoczucia chodzić w wygodnych i zdrowych butach. Takie właśnie są buty BARTEK. Nowa kolekcja i każda następna z pewnością będzie wyczekiwana przez każdego z was. Fajne śmieszne filmy reklamowe przykuwają uwagę. Świat komunikacji i informacji przesiąknięty jest masą newsów i jak wybrać ten, który jest dobry, ten który jest szczery?! Odpowiedź jest jedna - kup buty BARTEK, a dojdziesz do sedna. Teraz lato - znajdziesz tam buty dla całej rodziny- i o to chodziło. Bartek. Promieniuje miłością- tak mówi hasło kampanii, a my mówimy promieniujcie miłością i kupcie buty BARTEK! Przyznajemy, że kampania jest inna, jest świeża i zachęcająca do kupna. Firma BARTEK funduje nam wiele obniżek, przecen co dodatkowo zachęca do kupowania. Czyli to co my lubimy najbardziej. Czekamy z niecierpliwością na kolejne odsłony i promocje firmy BARTEK- zaskoczcie nas.

Już niedługo wakacje więc trzeba pomyśleć o jakimś cudownym wdzianku na plaże lecz i na spacery. Na plaże obowiązkowo musimy ubrać okulary przeciwsłoneczne. W tym roku z pewnością będę modne Ray Bany oraz Aviatory jak w zeszłym roku.

Pewnie mnóstwo z was jest w posiadaniu takich okularów. Ich cena może nie jest zbyt ciekawa lecz na pewno wygląd rekompensuje wszystkie koszty. Buty BARTEK w tym roku to także jeden z hitów. Ostatnio mnóstwo moich znajomych zachęcało mnie aby nabył sobie także te butki z jakże znakomitej firmy. Sprawdziłem i jak dla mnie bomba. Na pewno na lato trzeba się w takowe zaopatrzyć. Ostatnia kampania sprawiła, że wszedłem na www.sklep.bartek.com.pl rodzaje butów BARTEK wprawiły mnie w osłupienie. Odnalazłem tam tak piękne buty, że muszę je mieć koniecznie. Należałoby dodać, że firma ta ma w swojej ofercie buty dla dzieci także, a co wprowadziło mnie w zachwyt to to, że rozmiary są nawet do 40. I teraz całe rodziny mogą chodzić w butach BARTEK. Dla dzieciaków takie buty to na prawdę coś fajnego. Sprawdziłem buty są bardzo dobrej jakości i bardzo wygodne przy okazji. Jeżeli nie masz swojego ulubionego sklepu z butami sprawdź koniecznie firmę BARTEK. Na pewno nie pożałujesz. Firma już od dawna weseli się poważaniem w branży.